Jesteś tutaj

Vulcanus jest uwielbiany zarówno przez miłośników grillowania, jak i profesjonalnych szefów kuchni. Dzięki przemyślanemu projektowi, różnym rozmiarom, dużej pojemności i stale poszerzanej gamie akcesoriów, każdy może cieszyć się wyjątkowym doświadczeniem grillowania na otwartym ogniu.

Formy współpracy

Dom

Ogród naprawdę ożywa tylko wtedy, gdy Ty i Twoi bliscy możecie wspólnie się nim cieszyć. Vulcanus jest w tym doskonały. Ogień i jedzenie od wieków zbliżają ludzi, a łącząc je otrzymujemy idealny przepis na niezapomnianą kolację/imprezę/wieczór z przyjaciółmi – Ty wybierasz.

Hotele i restauracje

Jeśli chcesz pójść o krok dalej i zaoferować swoim gościom coś wyjątkowego, nie szukaj dalej. Vulcanus to nie tylko niesamowite jedzenie, ale także widok otwartego ognia. Sprawdziliśmy to – nasze grille przyciągają ludzi jak magnes.

Architekci

Projektujesz ogród, park miejski lub ogólnodostępne pole namiotowe? Grille Vulcanus odznaczają się konstrukcją, która przetrwa dziesięciolecia, i odpornością na wszelkie warunki pogodowe. Z tego względu znakomicie sprawdzają się jako elementy architektury użytkowej.

Gastronomia

Duża lub mała impreza, wesele czy urodziny, Vulcanus jest gotowy na wszystko. Zdolni kucharze przygotowujący pyszne jedzenie to dobry początek, ale jeśli posiłki przygotowywane są na oczach wszystkich i na otwartym ogniu, impreza świetnie się rozkręci. Nasza gama Vulcanus Pro910 stanowi idealny wybór dla firm cateringowych dążących dbających o najwyższą jakość swoich usług.

Browary

Nie da się ukryć – uwielbiamy dobre piwo. Vulcanus i płynne złoto znakomicie się ze sobą komponują. Za sprawą naszego grilla Twoja degustacja lub akcja marketingowa na pewno wywoła szum.